Home » Новини кафедри » Тиждень права – Зустріч з юристом

Тиждень права – Зустріч з юристом

8 грудня в рамках проведення заходів, присвячених «Тижню права», відбулася зустріч із генеральним директором Національного правничого бюро, адвокатом Огульковою А. М.

До зустрічі приєдналися представники не тільки першого курсу, а й другого. В ході бесіди зі студентами А.М. поділилася зі студентами як вона досягла такого успіху й через що прийшлось пройти для того, щоб обійняти таку посаду. Розповіла про те, що значить бути адвокатом; про переваги та недоліки цієї професії.

Студенти жваво приєднувалися до такої невимушеної розмови та намагалися спитати поради у адвоката-практика. А.М. дуже правильно знайшла підхід до такої зустрічі і вела бесіду зі студентами, як з майбутніми юристами.

Від зустрічі всі отримали певні знання, як поводити себе у різноманітних ситуаціях.

DSC0249 DSC0273 DSC0281