Home » Анонси кафедри » 7 МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ”

Шановні науковці, юристи-практики, аспіранти та студенти запрошуємо вас до участі в 7 Міжнародній науково-практичній конференції правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави”

08Ytnx5XYxE

18-19 травня 2017 року

Конференція буде працювати за секціями:

Секція №1. Теоретичні та конституційно-правові проблеми регулювання суспільних відносин

(Наукові керівники: к.ю.н., доц. Чепульченко Т.О., к.і.н., доц. Тараненко М.Г., к.ю.н., доц. Єгорова В.С.)

Секція №2. Актуальні проблеми адміністративного, трудового та фінансового права (Наукові керівники: д.ю.н., проф. Голосніченко І. П., д.ю.н., проф. Кравчук О. О., ст.викл. Тихонюк О.В.)

Секція №3. Кримінальне право і кримінологія

(Наукові керівники: д.ю.н., проф. Мисливий В. А.,  к.ю.н., доц. Попов К. Л., к.ю.н., доц. Павленко І. В.)

Секція №4. Інформаційне право. Право інтелектуальної власності

(Наукові керівники: д.ю.н., доц. Гордіенко., д.ю.н., доц Фурашев В.М.,  викл. Юдкова К. В.)

Секція №5. Проблеми цивільного і господарського права та господарського процесу

(Наукові керівники: к.ю.н., доц. Бевз С.І., к.і.н., доц. Цирфа Г. О., ст. викл.  Бежевець А.М.,)

Секція №6. Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза

(Науковий керівник: д.ю.н., проф. Лук’янчиков Є. Д., к.ю.н., доц. Петряєв С. Ю.)

Секція №7. Трансформація правових засад публічного управління та адміністрування

(Науковий керівник: к.філос.н., доц. Мельниченко А. А.)

Секція №8. Міжнародне приватне і публічне право та процес. Цивільний процес. Проблеми захисту житлових прав (Наукові керівники: к.ю.н., доц. Тараненко М.М., ст.викл. Гожій І.О., ст. викл. Солончук І. В.)

Для участі у конференції необхідно до 23 квітня 2017 року включно за електронною адресою pravo_conference2015@ukr.net надіслати одночасно в електронному варіанті:

1. заявку на участь в конференції(див. вимоги);
  2. тези доповіді(див. вимоги до оформлення);
  3. для студентів – рецензію або відгук наукового керівника із рекомендацією тез до публікації

За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

З попередніми збірниками тез ви можете ознайомитись на сайті http://tdp.kpi.ua/

• Розмір організаційного внеску становить 120 гривень. (за 2-3 стр.) Кожна додаткова сторінка оплачується окремо – 30 грн.

Додаткову інформацію дивіться в прикріпленому інформаційному листі