Home » Стажування за кордоном

Приєднуйтесь до Фейсбук

Стажування за кордоном

Міжнародне навчання/проекти/колаборації
1) Владислава Друзь (студентка), перебуваючи на 4 курсі бакалаврату подала заявку на грант від уряду Китаю, який виграла. Навчання почалось в 2021 році.
Університет – China university of political science and law.
Програма – LLM International Law. Вивчаємо міжнародне право (від інвестиційного до антимонопольного), за результатами буде ступінь магістра.
2) Проект “Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей”, який діє в межах Unit A.1 (Unit Erasmus+: Higher Education-Knowledge Alliances, Bologna Support, Jean Monnet) передбачає використання європейського юридичного досвіду впровадження технологій Internet of Things (IoT Technologies).
Програма – Еразмус+ Модуль Жан Моне.
Акронім проекту – EULIoT (European Integration: Legislation and the Internet of Things)
Період – 2020-2023 рр.
Проектом передбачено ряд заходів як навчального, так і наукового характеру.
3) 21 жовтня 2021 року від кафедри було організовано зустріч зі студенткою Віденського університету (юридичний факультет, 6 семестр, курс ER22.1x: Justice), 2-разовою (2019/2020) стипендіаткою Віденського університету за особливі академічні досягнення, помічником юриста у юридичній фірмі Dr. Thiery (Відень ) Слівак Вікторією Євгенівною. Вона поділилась зі студентами на НПП своїм досвідом щодо отримання стипендії на юридичну освіту закордоном, специфікою навчання юриспруденції в Австрії та особливостями роботи в австрійській юридичній сфері.

4. Аспірантка Паламарчук Марина з кафедри приватного права та інтелектуальної власності проходила стажування за програмою Erasmus+ в Університеті Коруни (Universidade da Coruña) (Іспанія), яка активно долучає іноземців до інформаційної кампанії проти війни в Україні

University of Luxembourg International Summer School