Home » Оголошення » Лекція «Правові та етичні аспекти використання штучного інтелекту в сфері охороні здоров’я»

Спікер
проф. Крістоф Ван Аше (Університет Антверпена, Бельгія)

Коли?
21.02.2022 року (понеділок)

Де?
Google Meet

Про спікера
Дослідження стосуються аналізу юридичних питань, які можуть бути порушені внаслідок потенційно суперечливих втручань у галузі права охорони здоров’я та, до певної міри, спорідненості. Предмети дослідження включають, але не обмежуються наступними правовими питаннями: аборт; евтаназія та самогубство за медичною допомогою; донорство (живих) органів та торгівля органами; пренатальне тестування, медична допомога, сурогатне материнство; біобанкінг; дослідження людей; примусові заходи.

Лекцію організовано кафедрою інтелектуальної власності та приватного права ФСП у співробітництві з кафедрою технічних та програмних засобів автоматизації ІХФ