Home » Анонси кафедри » Конкурс “Права людини в дій: погляд студентів”

Конкурс “Права людини в дій: погляд студентів”

Факультет соціології і права з нагоди відзначення Міжнородняго дня захисту прав людини оголошує конкурс студентських відеоробіт, який проходитиме 12 грудня 2017 року о 10-25.

До участі запрошуються студентські команди в складі 4-6 осіб, які повинні скинути відео-роз’яснення про конкретне право людини загальним часом 10-15 хвилин на пошту slavayurievich@gmail.com не пізніше 10 грудня 20-00. Реєстрація команд відбувається до 4 грудня 20-00 за тою ж електронною поштою (потрібно вказати назву команди, її персональний склад та обране право з переліку).

Пропонується наступна змістовна стурктура відео:

1. Пояснення суті конкретного права (що під ним розуміється, закріплення в законодавсті та міжнародних актах, з якиєх елементів складається дане право)
  2. Як реалізувати це право? (що значить реалізація цього права, як це право реалізовується державою, як Ви самі його можете реалізувати, порядок реалізації)
  3. Як захистити це право? (що являється порушенням даного права, як добитись його реалізації, куди і як звернутись, якщо ваше право було порушено)

Перелік прав для відео-роз’яснення:

1. Право на охорону здоров’я
  2. Право на повагу до гіідності
  3. Право на недоторканість житла
  4. Право на таємницю листування, телефонних розмов та іншшої кореспонденції
  5. Невтручання в особисте і сімейне життя
  6. Свобода пересування
  7. Свобода світогляду та віросповідання
  8. Свобода об’єднання в політичні партії та громадські організації
  9. Право на управління державними справами
  10. Право на звернення
  11. Право на підприємницьку діяльність
  12. Право на працю
  13. Право на соціальний захист
  14. Право на житло
  15. Право на достатній життєвий рівень
  16. Право на освіту
  17. Свобода творчості
  18. Право на правову допомогу
  19. Право на безпечне довкілля

Переможці будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. Найкращі роботи будуть розміщені на сайті кафедри публічного права.