Home » Новини кафедри » VІ Всеукраїнська зимова правнича школа

VІ Всеукраїнська зимова правнича школа

UXtWrvWTlis  x5w85qGKAtw

02-07 лютого 2016 року студент кафедри публічного права Михайленко Михайло відвідав VІ Всеукраїнську зимову правничу школу

Організаторами Школи є Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті, Європейський університет за підтримки Міністерства юстиції України.

Місце проведення: Високогірна туристична база “Едельвейс” Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений – 30 км. від смт. Воловець)

Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Гірськолижний відпочинок та неформальне спілкування))

Мета Школи: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.