Home » Новини кафедри » Зустріч з експертом з інтелектуальної власності та патентного права Віктором Вангом

21 березня 2023 року представники ФСП та кафедри приватного права та інтелектуальної власності провели зустріч з Віктором Вангом, експертом з інтелектуальної власності та патентного права. Він є керівником Юридичної клініки Школи права Кардозо Університету Єшива у Нью-Йорку, США.
Під час зустрічі Віктор Ванг поділився своїм практичним досвідом організації Юридичної клініки та розглянув різні аспекти роботи з клієнтами, зокрема зі студентами-стартаперами.
Також було обговорено можливість проведення воркшопів для викладачів та студентів факультету.