Home » Новини кафедри » Освітній Хакатон

Освітній Хакатон

20 квітня на базі Факультету соціології і права за підтрики ГО «Освітня лабораторія “Ініціатори змін”» в душевній і веселій атмосфері був проведений перший в КПІ освітній хакатон! Три дуже різні команди. Три ментора і сім журі. Всі були почуті і переповнені ідеями. Дуже порадувала наполегливість учасників, бажання розібратися в проблемі і розвиватися. Як для “проби пера”, особливо для хлопців з першого курсу, проекти були дуже інтригуючі. Але головне, що все стосувалися благої мети поліпшення якості вищої освіти. Вітаю всіх учасників і сподіваюся на спільне втілення ідей в життя.

Спасибі Катерина Стецюра, В’ячеслав Пряміцин, Кирило Пряміцин, Олексій Кравчук, Євгенія Клепа, Роман Кудрявцев, Ольга Трутень, Андрій Гаврушкевич.

Команда переможців: Григор’єва Марія, Стовба Олена, Куляша Марія, Паламарчук Марина, Ступак Юлія

2е місце: Іванів Ірина, Назар Зайченко, Вероніка Савенко, Кароліна Харкевич, Вiкторія Слівак

3-є місце: Ахмед Каріна, Стрижак Яна, Мнишенка Микола, Цимбалюк Ольга, Абрамович Ірина