Home » Анонси кафедри » Круглий стіл до Дня Юриста

Круглий стіл до Дня Юриста

Шановні колеги!
Маємо честь запросити Вас на Круглий стіл з міжнародною участю «Захист прав людини в умовах суспільних трансформацій», який буде проведено 8 жовтня 2021 року о
12.00 на кафедрі інтелектуальної власності та приватного права факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Напрями роботи круглого столу:
1. Доктринальні засади захисту прав людини
2. Права людини у сфері публічно-правових і приватно-правових відносин
3. Концептуальні та нормативні засади механізмів захисту та обмеження прав і свобод людини
Мови конференції: українська, англійська.
За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник матеріалів.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ
Формат тексту: Microsoft Word (*.doc, *.docx);
Орієнтація: книжкова;
Нумерація сторінок: відсутня;
Поля (верхнє, нижнє, ліве, праве): 2 см;
Шрифт: Times New Roman, размер (кегль) – 14;
Міжстроковий інтервал: 1,5;
Обсяг тез: до 3 сторінок.

Возможно, это изображение (текст «8 жовтня 00 круглий стил 3 мижнародною участю <захист прав людини в умовах суспльних трансформацй>> Gral кафедра нтелектуально" власност та приватного права запрошуе до участ науковцв, викладачв, аспрантв, студентв та практикуючих юриств thong very для участ кругл руглому стол необхидно до 6жовтня 2021 року включно зареес зарееструватися завантажити CBoI матерали електронну пошту slavayurievich@gmail.com»)